The Renegade Prague

Léto se probouzí a s ním i všichni drum & bassoví fanoušci! Po dlouhých měsících nejistoty nastal opět čas, kdy se můžeme společně sejít a tančit. Pojďme společně pořádně odstartovat letošní sezónu!

Zapište si datum 25. – 26. června 2021. Budeme se na vás všechny těšit na Křižíkově fontáně v Holešovicích.

0
KAPACITA
0
+
DJS
0
DNY

Lineup

Vstupenky

Rozdělení na sektory bylo pro tuto akci zrušeno!

Vstupenky v předprodeji jsou sice stále rozdělené na A/B, platí ale do celého areálu. 😎

Informace a FAQ

Renegade Prague: The Awakening odstartuje drum & bassové léto. Všechny důležité informace o tom, jak bude event probíhat, naleznete zde na jednom místě.

Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu. Výjimku tvoří telefony s prasklým nebo jinak poškozeným displejem. V takovém případě je nutné vstupenku předem vytisknout. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti GoOut (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu.

Jméno na vstupence se musí shodovat se jménem, kterým se prokážete na vstupu. Změna jména na vstupence je možná na místě za poplatek.

VSTUPENKY NA MÍSTĚ:

PÁTEK (jednodenní): 650 Kč
SOBOTA (jednodenní): 650 Kč
DVOUDENNÍ: 1 200 Kč

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.AKREDITACE

Akreditace se otevřou ve 14:00 a jsou umístěny, stejně jako pokladna, před vstupem do areálu. Akreditovaní s volným vstupem (např. výherci soutěží) budou po předložení občanského průkazu či jiného dokladu opáskováni přímo na místě akreditací (u okénka „Akreditace“).

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

Renegade Prague: The Awakening se odehraje 25. a 26. června 2021 od 14:00 do 01:00 na Výstavišti v Praze – Holešovicích, v prostoru Křižíkovy fontány.

V rámci bezpečnostních opatření proti COVID-19 musí návštěvníci splnit jednu ze tří podmínek (písemné potvrzení): 

– 3 týdny od první dávky očkování

– Do 180 dnů od prodělání onemocnění COVID-19

– Negativní antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní PCR test ne starší 7 dní

V případě, že budete mít antigen z práce/školy, je třeba k němu doložit Čestné prohlášení. Vzor prohlášení najdete například zde.

Přesné podmínky vstupu budou záviset na aktuálních TNO opatřeních. 

 

Testování návštěvníků

Na tomto eventu nebude probíhat antigenní testování návštěvníků na místě.
Tipy na nejbližší testovací místa:

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PROTI COVID-19 

Z důvodu protiepidemických opatření vás žádáme o dodržování 2m rozestupů. Pokud nebudete dodržovat 2m rozestupy, jste povinni nosit respirátor. Vzhledem k tomu, že akce je venkovní, tančit můžete bez omezení.

PLATBY & BANKOMAT

Je možné platit pouze v hotovosti. Bankomat se nachází před hlavním vstupem do areálu Výstaviště. Na barech je možné platit v CZK a EUR.

OBČERSTVENÍ

V areálu budou k dispozici 2 bary a 1 občerstvení.

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí, zavádíme i na této akci zálohované kelímky s motivy našich festivalů. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.

ŠATNA

V areálu není k dispozici šatna ani lockerboxy. Prosíme všechny návštěvníky, aby si na akci vzali pouze nejnutnější věci a neobtěžovali velkými zavazadly ostatní návštěvníky a 

TOALETY

Záchody budou umístěny v pavilonu E.

PRVNÍ POMOC

V areálu bude přítomna zdravotnická služba.  Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

STÁNEK HARD & SMART

Ve festivalovém areálu najdete též stánek Hard & Smart, preventivně-intervenční odpočinkovou zónu. Zde pro vás budou připraveny informační materiály o účincích a možných rizicích ilegálních drog, špunty do uší, kondomy, pomoc v případě nepříjemných stavů spojených s akutní intoxikací, poradenství ohledně alkoholu a dalších drog.

FESTIVALOVÝ MERCHANDISE

Vybavte se stylovým ohozem a doplňky! Merchandise stánek naleznete uprostřed areálu. Případně se můžete vybavit předem na e-shopu https://store.beatworx.cz/.

ZTRÁTY & NÁLEZY

Nalezené věci, prosím, odevzdávejte na baru. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme.

ZÁKAZY & UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, omamné látky, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastové lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. 

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. 

Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie. 

Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníkům mladším 16 let bude umožněn vstup v doprovodu zákonného zástupce. Vstup pro doprovod osob ZTP/P je zdarma.
Městská hromadná doprava
 
V Praze jsou tři možnosti, jak se dostat k Výstavišti Holešovice: 
 – Metrem „C“ (červená linka) – zastávka Nádraží Holešovice
 – Tramvají – zastávka Výstaviště Holešovice
 – pěšky z Hlavního nádraží (cca 3km – 55 minut) nebo Autobusového nádraží na Florenci (cca 2 km – 40 minut)
 
Informace o jízdních řádech města Prahy: PID – PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA
 

Cestování po Praze

Uber, Liftago a Bolt představují ideální způsob, jak se pohybovat po Praze. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut.


Autem

Jedete po vlastní ose? Držte se navigačních pokynů ZDE. Auto je možné zaparkovat na placených parkovištích v okolí Výstaviště Praha Holešovice. Vyvarujte se parkování na modrých zónách, které jsou vyhrazené pro residenty města.


Doprava vlakem / autobusem

Veškeré vlakové spoje zastavují na pražském Hlavním nádraží, pokud však váš vlak jede přes zastávku „Praha-Holešovice“, můžete vystoupit už zde a na Výstaviště dorazit buď pěšky (cca 10 minut), nebo jet jednu zastávku tramvají.

Autobusové spoje zastavující na pražském Florenci a Hlavním nádraží se nachází na lince metra „C“, takže stačí nastoupit na metro a přejet pár zastávek až na zastávku Nádraží Holešovice. Společnosti FLIXBUS a STUDENT AGENCY zastavují jak na Florenci, tak na Hlavním nádraží.
 

Informace o jízdních řádech autobusů a vlaků: IDOS.CZ

Ubytování v Praze
Doporučujeme včasnou rezervaci v Praze a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu. Pro ubytování je nejsnažší využít služeb společností:
 

Pokladna & akreditace: 14:00 – 22:00
Festivalový areál: 14:00 – 01:00
Hlavní program: 14:00 – 22:00
Silent Disco: 22:00 – 01:00

Hudební produkce bude probíhat v čase 14:00 – 22:00. Poté jsme si pro vás připravili Silent Disco. Berte, prosím, na vědomí, že sluchátka jsou vydávána oproti vratné záloze 100 Kč. Pokud dojde k poničení sluchátek, záloha se nevrací. 

Vzhledem k bezpečnostním opatřením proti Covid-19 na této akci nebude probíhat Meet & Greet. 

Galerie